loader image

5 lat KBiW!

Rrok 2021 jest dla nas wszystkich czasem wyjątkowym. Wiele firm podsumowuje kilkanaście trudnych miesięcy i z nadzieją patrzy w niepewną przyszłość.

Również dla Kancelarii KBiW jest to czas podsumowań – mija 5 lat od kiedy zaczęliśmy towarzyszyć Klientom w codziennych zmaganiach biznesowych.

Jak to wszystko się zaczęło?

Jesienią 2016 r. dwóch Partnerów: adwokat Jarosław Kurpiejewski oraz adwokat Wiktor Budzewski postanowili założyć Kancelarię Kurpiejewski Budzewski i Wspólnicy, która w dobie nieustannie zmieniającej się rzeczywiście zapewniałaby Klientom kompleksową obsługę prawną.

Chwilę później do liczącego kilka osób zespołu dołączył nasz wieloletni przyjaciel, wspaniały ekspert – adwokat Maciej Małanicz-Przybylski.

Z czasem nasze grono powiększało się gdy dołączali kolejni znakomici prawnicy i prawniczki, między innymi Aleksandra Grabarska, radczyni prawna i adwokatka luksemburska, oraz kierowany przez nią zespół obsługi transakcji nieruchomościowych.

5 lat później, w 2021 r., zespół Kancelarii liczy już 23 osoby.

To dzięki Państwa zaufaniu, pozytywnym opiniom i życzliwości możemy iść jeszcze dalej!

Jakie są nasze plany?

Dziś, chcąc zapewnić Państwu kompleksowe wsparcie – tak ważne w czasie intensywnych zmian – KBiW poszerza swoją działalność o doradztwo podatkowe!

Z początkiem września do KBiW dołączyła, wraz z zespołem, Teresa Nowicka, radczyni prawna i doradczyni podatkowa, ekspertka posiadająca wieloletnie i bogate doświadczenie w doradztwie podatkowym, w szczególności w obszarze podatków dochodowych i podatków międzynarodowych.

Drodzy Państwo, od października spółka doradztwa podatkowego KBiW Tax Nowicka i Wspólnicy jest do Państwa dyspozycji!

Więcej informacji można znaleźć na stronie KBiWTax.pl

Teresa jest także redaktorką jednego z najciekawszych blogów o tematyce podatkowej #OhMyTax!

My także patrzymy w przyszłość! Naszym postanowieniem na kolejne lata jest dzielenie się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Jeśli chcą Państwo otrzymywać od nas najnowsze informacje na temat zmian w prawie czy podatkach, są Państwo ciekawi ich wpływu na prowadzony biznes lub naszego zdania na ich temat – zapraszamy do zapisania się na nasz newsletter!

Najnowsze wpisy